EGZAMIN JĘZYKOWY TELC

Egzamin TELC jest to idealna okazja do poznania języka obcego i podszkolenia swoich umiejętności. W Naszej szkole są dostępne kursy przygotowujące wraz z egzaminem końcowym TELC z języka angielskiego. Dzięki niemu można zdobyć kolejny poziom zaawansowania ze szkołą An American Way i otrzymać certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. Zdany egzamin TELC pozwala na łatwiejsze zdobycie pracy za granicą oraz w Polsce, podjęcie studiów, jak również swobodne  komunikowanie się z obcokrajowcami

EGZAMIN JĘZYKOWY TELC

Egzamin TELC jest to idealna okazja do poznania języka obcego i podszkolenia swoich umiejętności. W Naszej szkole są dostępne kursy przygotowujące wraz z egzaminem końcowym TELC z języka angielskiego. Dzięki niemu można zdobyć kolejny poziom zaawansowania ze szkołą An American Way i otrzymać certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. 

Zdany egzamin TELC pozwala na łatwiejsze zdobycie pracy za granicą oraz w Polsce, podjęcie studiów, jak również swobodne  komunikowanie się z obcokrajowcami

Dlaczego TELC to trafiony wybór? Istnieje ku temu kilka ważnych powodów:

1. Jeśli uczysz się języka obcego, aby znaleźć pracę lub zmienić stanowisko na lepsze, formalne potwierdzenie Twoich umiejętności jest niezwykle przydatne. Pracodawcy darzą o wiele większym zaufaniem oficjalne certyfikaty niż sam wpis w CV.
2. Egzaminy TELC uznawane są we wszystkich krajach Unii Europejskiej, oznacza to, że jeśli myślisz o karierze za granicą, możliwość pochwalenia się certyfikatem TELC znacznie zwiększa Twoje szanse na znalezienie pracy.
3. Certyfikaty TELC uznawane są przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.
4. Poziom B2 spełnia wymogi dotyczące znajomości języków obcych dla służby cywilnej, przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.
5. Zwalnia z lektoratu i egzaminów językowych na studiach pierwszego stopnia.
Warto dodać, że egzamin TELC to po prostu świetny wybór dla każdego, kto dba o rozwój osobisty i chce inwestować siebie i swoją przyszłość.

Najwięcej korzyści niesie uzyskanie certyfikatu TELC na poziomie B2 lub wyższym:
– jest dokumentem wystarczającym do potwierdzenia znajomości języka w przypadku ubiegania się o stanowiska urzędnicze w instytucjach unijnych,
– stanowi podstawę do zwolnienia z egzaminu z języka nowożytnego na egzaminie doktorskim w Polsce.

Przygotuj się z Nami do egzaminu
Zostaw Nam swój kontakt - oddzwonimy

Lokalizacja:

Ul. Powstańców 1 lok. 4
15-666 Białystok

Kontakt:

Tel.: 513 850 953
Email: anamericanway.bialystok@gmail.com

Lokalizacja:

Ul. Powstańców 1 lok. 4
15-666 Białystok

Kontakt:

Tel.: 513 850 953
Email: anamericanway.bialystok@gmail.com