Anamericanway – szkoła językowa Białystok

ul. Powstańców 1 lok 4, Białystok

ANGIELSKI dla POCZĄTKUJĄCYCH

Kursant znajdujący się na początkowym/ podstawowym etapie nauki języka angielskiego w sposób szczególny potrzebuje zapewnienia mu komfortu nauki i wsparcia. Kadra nauczycielska szkoły językowej An American Way zapewnia wszystkie te niezbędne elementy, aby skutecznie móc się nauczyć języka angielskiego. Regularnie czuwa nad efektami nauczania. Dzięki temu Nasi Kursanci uczą się szybciej i efektowniej.

ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
ANGIELSKI DLA ZAAWANSOWANYCH

ANGIELSKI dla ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH

Kursanci, którzy są na poziomie średnio zaawansowanym potrzebują już w praktyce stosować to co nauczyli się wcześniej, jednak muszą również wypracować w sobie nowe umiejętności. W związku z tym kadra nauczycielska szkoły językowej An American Way opracowała indywidualną metodę nauczania, powoduje ona, że kursant uczy się języka angielskiego szybciej niż do tej pory.

ANGIELSKI dla ZAAWANSOWANYCH

Wiemy, że jeśli język angielski jest na poziomie zaawansowanym to Kursant potrzebuje nowych wyzwań i solidnego treningu tych umiejętności, które zostały przez niego już nabyte. W związku z tym kadra nauczycielska szkoły językowej An American Way stawia na różnorodność organizowanych zajęć.

POZIOMY ZAAWANSOWANIA w języku angielskim

POZIOMY NAUCZANIA w An American Way

Poziomy języka angielskiego w skali rady Europy to inaczej Common European Freamwork of Reference for Languages, czyli Europejski System Opisu Kształcenia Językowego. System ten ustala poziom znajomości języka angielskiego, uwzględnia przy tym umiejętności takie jak pisanie, czytanie, mówienie i słuchanie.

POZIOM A1

Jest to poziom początkujący, osoby uczące się na tym poziomie rozumieją i potrafią używać wyrażeń potocznych i proste wypowiedzi na temat naturalnych zdarzeń z życia codziennego. Potrafią również formułować pytania na temat życia prywatnego i na nie odpowiadać.

POZIOM A2

Jest to poziom podstawowy. Osoby uczące się tego poziomu rozumieją wypowiedzi i zwroty stosowane w życiu codziennym. Potrafią porozumieć się w sytuacjach komunikacyjnych, które wymagają od nich bezpośredniej wymiany zdań na typowe tematy.

POZIOM B1

To poziom średnio zaawansowany, osoby będące na tym poziomie radzą sobie w różnych typowych sytuacjach, tworzą proste wypowiedzi ustne i pisemne na tematy im znane.

POZIOM B2

Jest to poziom wyższy- średnio zaawansowany. Osoby, które są na tym poziomie rozumieją tekstach pisane po angielsku, potrafią porozumiewać się spontanicznie, nie mają problemów z komunikacją, potrafią formułować szczegółowe wypowiedzi.

POZIOM C1

Jest to poziom zaawansowany, osoby znające ten poziom rozumieją szeroki zakres trudnych tekstów, potrafią płynnie komunikować się i swobodnie posługiwać się językiem w relacjach towarzyskich, służbowych oraz edukacyjnych.

POZIOM C2

Jest to poziom profesjonalny, osoby, które są na tym poziomie bez trudu rozumieją  wszystko w języku angielskim. Poziom C 2 jest poziomem biegłości językowej.

Jak działamy?

Dla kogo?

Nasze indywidualne podejście do każdego ucznia i firmy zapewnia skuteczną naukę i realne rezultaty. Oferujemy wsparcie na każdym etapie edukacji, od ustalenia celów po osiągnięcie biegłości, wykorzystując nowoczesne metody i narzędzia. To An American Way dostosowuje się do Państwa potrzeb. W zależności od Państwa oczekiwań na zajęcia można uczęszczać do szkoły stacjonarnej bądź online.

Dla dzieci

Nasze zajęcia prowadzone są w małych grupach, wtedy efektywność nauki jest jak największa.

Do wyboru jest poziom początkujący A1 (Beginner), podstawowy A2 (Elementarny) lub średni B1 (Pre-intermediate).

dla młodzieży

Dla młodzieży

Zajęcia prowadzone są w małych grupach, aby efektywność nauki była jak największa. Grupy kameralne.

W zależności od potrzeb można uczęszczać na zajęcia o poziomie nauczania A1 Beginner, A2 Elementary, B1 Pre-Intermediate, B1+ Intermediate, B2 Upper-Intermediate, B2+ Advanced lub C1 oraz C2.

Dla studentów

Zajęcia dla studentów są skierowane do osób, które chcą zadbać o swoją karierę zawodową, których interesują praktyki zagraniczne, które szukają najlepszej oferty, ale w rozsądnej cenie, które planują wymianę studencką lub zagraniczną podróż, które chcą zdobyć certyfikat, których celem jest swobodne porozumiewanie się.

Dla dorosłych

Nauka z An American Way jest to idealne rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na postępach w niedługim czasie. Oferta An American Way dla osób dorosłych jest skierowana do tych, którzy chcą pokonać barierę mówienia w niedługim czasie, którym zależy na uzyskaniu pewności siebie, którzy myślą o wyjeździe zagranicznym, zmianie pracy lub awansie, którym ważny jest certyfikat, którzy szukają skutecznej metody nauczania

Z pewnością znajomość języka angielskiego pomoże takim osobom w realizacji ich planów.

Dla seniorów

Angielski dla seniorów w szkole An American Way jest skierowany do osób, które chcą odkryć swoje możliwości i nauczyć się języka angielskiego, które szukają stałej grupy i zajęć o stałych porach, które potrzebują większej liczby powtórzeń i ćwiczeń, które oczekują, aby tempo kursu zostało dostosowane do ich indywidualnych predyspozycji.

Cennik

Zajęcia indywidualne
i grupowe

Nasze indywidualne podejście do każdego ucznia i firmy zapewnia skuteczną naukę i realne rezultaty. Oferujemy wsparcie na każdym etapie edukacji, od ustalenia celów po osiągnięcie biegłości, wykorzystując nowoczesne metody i narzędzia. To An American Way dostosowuje się do Państwa potrzeb. W zależności od Państwa oczekiwań na zajęcia można uczęszczać do szkoły stacjonarnej bądź online .

Ceny mogą się różnić w zależności
od rodzaju kursu.

Zajęcia indywidualne

Nazwa pakietu Cena
Pakiet 10-godzinny 1200 zł
Pakiet 20-godzinny 2360 zł
Pakiet 40-godzinny 4680 zł
Pakiet 60-godzinny 6960 zł

Zajęcia grupowe

grupy 3-os = 50 zł/os

grupy 2-os = 65 zł/os

grupy od 4-os = 40 zł/os

referencje

Poznaj kilku
uczniów

Co o nas mówią klienci ?

Poznaj opinie i doświadczenia naszych zadowolonych klientów. Ich historie sukcesów i postępy są dowodem na skuteczność naszych kursów oraz zaangażowanie w osiąganie wyjątkowych wyników w nauce języków.

W szkole An American Way przygotowuję się 
do certyfikatu na poziomie C1.
Na każdej lekcji uczę się czegoś nowego, natomiast
zajęcia z Native Speakerem pozwalają rozwinąć praktyczną znajomość języka angielskiego.
Po każdym spotkaniu z Peterem wychodzę zmotywowany.

Mateusz Krętowski
egzamin c1

Super szkoła. Indywidualne podejście do ucznia. Przygotowywałam się tu do egzaminu na certyfikat B2. Pani Kasia najpierw sprawdziła mój poziom znajomości języka, wyłapała braki, dostosowała plan nauczania, dzięki czemu optymalnie wykorzystaliśmy czas pozostały do egzaminu. Egzamin zdany lepiej niż się spodziewałam.

justyna Pilichiewicz
egzamin b2

Super szkoła, miła atmosfera na zajęciach, a co najważniejsze bardzo dobre przygotowanie do
egzaminów. Oby tak dalej !!

 

 

 

Piotr Śliwowski
Egzamin B1

Dziękuje ślicznie za wspaniałą
przygodę z angielskim u boku Pani
i Pani męża. Miałem 73% z rozszerzenia i to jest wspaniały wynik i 93% z egzaminu ustnego nie
było by możliwe gdyby nie Peter.Oliwier Rosiński
Matura

Syn bardzo lubi zajęcia z j. angielskiego w An American Way. Wcześniej miał zajęcia indywidualne, w tym roku szkolnym uczęszcza na kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty. Patrząc na wyniki z egzaminów próbnych – poprawi swój wynik o ponad 20% w ciągu kilku miesięcy. Gorąco polecam szkołę.

Irena Odyjewska-Mieleszko
Egzamin 8-klasisty

Indywidualny system nauki. Profesjonalne podejscie. Polecamy!

Eurowash sp. z o. o.
KURS JĘZYKOWY DLA FIRM​
Call Now Button