Anamericanway – szkoła językowa Białystok

ul. Powstańców 1 lok 4, Białystok

Angielski dla początkujących
Jest on przeznaczony osobom, które nigdy nie miały styczności z językiem angielskim albo które kiedyś uczyły się angielskiego, jednak przez dłuższy czas nie komunikowały się w tym języku, które chcą szybko przełamać barierę językową, które szukają skutecznej metody nauczania, które chcą nauczyć się języka według potrzeb i we własnym tempie
Angielski dla średnio zaawansowanych
Jest on przeznaczony osobom, które kiedyś miały styczność z językiem angielskim i które już dłuższy czas temu uczyły się angielskiego, komunikują się w tym języku jednak nie czują się w nim pewnie, komfortowo, które chcą szybko przełamać barierę językową
Angielski dla zaawansowanych
Jest on przeznaczony osobom, które dobrze bądź bardzo dobrze znają język angielski, które uczyły się tego języka i chcą podtrzymać i udoskonalić jego znajomość, które chcą dużo mówić i poznawać tajniki gramatyki na wysokim poziomie
Previous slide
Next slide

Założyciele szkoły językowej

An American Way

Szkoła językowa An American Way prowadzi naukę języka angielskiego od poziomu A1 do C2. W swojej ofercie posiada kursy językowe dla firm, kursy językowe dla dorosłych, kursy językowe dla dzieci i młodzieży, kursy językowe dla seniorów. Dodatkowo szkoła oferuje profesjonalne i kompleksowe przygotowanie do Egzaminów Ósmoklasisty oraz Matury, 

TELC, ETS Global oraz PEARSON (PEIC).

Do sukcesu Naszej szkoły i zadowolenia Naszych klientów przyczynia się w dużym zakresie bardzo dobrze dobrany zespół dynamicznych i  doświadczonych lektorów oraz native speakers z USA.

o nas

Oferujemy

Certyfikaty językowe

Uwiecznieniem nauki języków obcych jest zdanie egzaminów i uzyskanie międzynarodowych certyfikatów. Szkoła językowa An American Way prowadzi specjalistyczne kursy przygotowawcze do egzaminów i załatwia powiązane z tym wszystkie formalności. Egzaminy te można zdawać w Naszej szkole językowej An American Way. 

Czy wiesz, że jesteśmy autoryzowanym ośrodkiem międzynarodowych testów językowych ETS Global, PEARSON oraz testów językowych TELC?

Egzaminy TELC (The European Language Certificates) są to międzynarodowe standaryzowane testy z zakresu 10 języków europejskich. Ich organizatorem jest telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem. Egzaminy odbywają się w ponad 3000 ośrodków w 20 krajach, w tym w Naszej prywatnej szkole językowej.

 

 

ETS (Educational Testing Service) to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i oceną kompetencji językowych. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od momentu założenia organizacji w 1947 r., ETS jest oddane badaniom w zakresie edukacji i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny kompetencji językowych dla klientów indywidualnych, instytucji i korporacji na całym świecie.

Egzamin TOEIC jest to egzamin z języka angielskiego, który sprawdza poziom kompetencji językowych w środowisku pracy na poziomach od A1 do C1 w skali Rady Europy. Jest on uznawany przez kilkanaście tysięcy przedsiębiorstw, organizacji i instytucji na całym świecie.

 

NOWOŚĆ! CERTYFIKAT PEARSON PEIC

Pearson English International Certificate PEIC:

  • testuje cztery sprawności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie,
  • koncentruje się na ocenie umiejętności komunikacyjnych, a nie umiejętności rozwiązywania testów
  • umożliwia zdającym swobodę wypowiedzi i daje szansę zaprezentowania swoich mocnych stron dzięki formatowi opartemu na scenariuszach i autentycznym materiałom
  • kładzie nacisk na komunikację, a nie wiedzę teoretyczną, co sprawia, że test nie wymaga wcześniejszej pracy z konkretnym podręcznikiem, a wśród materiałów towarzyszących kandydat znajdzie szereg pomocnych narzędzi przygotowawczych
  • prezentuje wynik skorelowany ze skalą CEFR (Common European Framework Reference for Languages)


Certyfikat International Certificate
jest również uznawany przez ministerstwa i instytucje rządowe w następującym zakresie:

Ministerstwo Edukacji i NaukiPotwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego – Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dn. 17.04.2021.
Ministerstwo Spraw ZagranicznychW sprawie organizacji aplikacji dyplomatyczno – konsularnej, sposobu dokumentowania znajomości języków obcych oraz szczegółowych zasad przeprowadzania egzaminu dyplomatyczno – konsularnego.
Departament Służby CywilnejPotwierdzenie znajomości języka angielskiego – rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 16.12.2009 (Dz.U. 218, poz. 1695) oraz przez wielu pracodawców w Polsce i za granicą.

referencje kursantów

Poznaj kilku
uczniów

Co o nas mówią klienci ?

Poznaj opinie i doświadczenia naszych zadowolonych klientów. Ich historie sukcesów i postępy są dowodem na skuteczność naszych kursów oraz zaangażowanie w osiąganie wyjątkowych wyników w nauce języków.

W szkole An American Way przygotowuję się 
do certyfikatu na poziomie C1.
Na każdej lekcji uczę się czegoś nowego, natomiast
zajęcia z Native Speakerem pozwalają rozwinąć praktyczną znajomość języka angielskiego.
Po każdym spotkaniu z Peterem wychodzę zmotywowany.

Mateusz Krętowski
egzamin c1

Super szkoła. Indywidualne podejście do ucznia. Przygotowywałam się tu do egzaminu na certyfikat B2. Pani Kasia najpierw sprawdziła mój poziom znajomości języka, wyłapała braki, dostosowała plan nauczania, dzięki czemu optymalnie wykorzystaliśmy czas pozostały do egzaminu. Egzamin zdany lepiej niż się spodziewałam.

justyna Pilichiewicz
egzamin b2

Super szkoła, miła atmosfera na zajęciach, a co najważniejsze bardzo dobre przygotowanie do
egzaminów. Oby tak dalej !!

 

 

 

Piotr Śliwowski
Egzamin B1

Dziękuje ślicznie za wspaniałą
przygodę z angielskim u boku Pani
i Pani męża. Miałem 73% z rozszerzenia i to jest wspaniały wynik i 93% z egzaminu ustnego nie
było by możliwe gdyby nie Peter.Oliwier Rosiński
Matura

Syn bardzo lubi zajęcia z j. angielskiego w An American Way. Wcześniej miał zajęcia indywidualne, w tym roku szkolnym uczęszcza na kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty. Patrząc na wyniki z egzaminów próbnych – poprawi swój wynik o ponad 20% w ciągu kilku miesięcy. Gorąco polecam szkołę.

Irena Odyjewska-Mieleszko
Egzamin 8-klasisty

Indywidualny system nauki. Profesjonalne podejscie. Polecamy!

Eurowash sp. z o. o.
KURS JĘZYKOWY DLA FIRM​
Call Now Button