Anamericanway – szkoła językowa Białystok

ul. Powstańców 1 lok 4, Białystok

W regionie podlaskim tytuł Językowej Szkoły Roku 2022 otrzymała An American Way, zlokalizowana w Białymstoku. Specjalizuje się ona w nauczaniu angielskiego, oferując kursy od poziomu A1 do C2. Katarzyna Vrochopoulos, założycielka placówki, wychowała się w otoczeniu języka angielskiego. Jej doświadczenie językowe rozwijała przez wiele lat w Daytona Beach, Floryda, USA. W An American Way współpracuje z mężem Peterem, z którym wychowuje dwoje dzieci – Gabrielę i Petera Jr.

Placówka edukacyjna An American Way proponuje szeroką gamę kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania. Oferta szkoły obejmuje naukę dla firm, dorosłych, dzieci, młodzieży oraz seniorów. Lekcje są prowadzone zarówno indywidualnie, jak i grupowo, z naciskiem na rozwój mowy, słownictwa oraz przygotowanie do egzaminów.

An American Way specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu do różnorodnych egzaminów językowych, w tym ósmoklasisty, matury oraz międzynarodowych testów TELC, PEARSON i ETS Global. Jest również autoryzowanym centrum egzaminacyjnym ETS, oferując TOEIC® i TOEFL®, jak i testy TELC oraz PEARSON. Szkoła prowadzi specjalistyczne kursy takie jak Business English, Legal English, English in Tourism, Medical English, a także kursy dla firm i instytucji.

An American Way oferuje także językowe szkolenia dla pracowników i kadry menedżerskiej, dostosowując zajęcia do potrzeb firmy. Lekcje mogą być prowadzone w małych grupach z elastycznym grafikiem, a także online z lektorem na żywo.

Kluczowym elementem sukcesu An American Way jest wykwalifikowany zespół nauczycielski, składający się z polskich i amerykańskich lektorów: Petera (Floryda), Randalla (Ohio), Augusta (Nowy Jork), Billa (Floryda) i Chrisa (Floryda).

Call Now Button