Anamericanway – szkoła językowa Białystok

ul. Powstańców 1 lok 4, Białystok

Jak działamy?

Językowe półkolonie dla dzieci

Nasze indywidualne podejście do każdego ucznia i firmy zapewnia skuteczną naukę i realne rezultaty. Oferujemy wsparcie na każdym etapie edukacji, od ustalenia celów po osiągnięcie biegłości, wykorzystując nowoczesne metody i narzędzia.

An American Way Białystok organizuje dla dzieci językowe półkolonie zimowe i letnie

To czas radosnej, rozwojowej i kreatywnej zabawy oraz niezwykle intensywnego kontaktu z językiem angielskim. ferie letnie z An American Way jest to czas aktywnego wypoczynku, relaksu na świeżym powietrzu, spotkań z rówieśnikami, skakania i śmiechu. Latem dzieci odpoczywają od szkoły, zbierają siły i tryskają energią, a szkoła językowa An American Way zapewnia im prawdziwą naukę w formie zabawy.

W corocznej ofercie półkolonii językowych każde dziecko znajdzie coś dla siebie, wybór jest bardzo szeroki po półkolonie sportowe, artystyczne, podróżniczo-przygodowe. Należy wybrać dogodną dla Państwa tematykę, sprawdzić terminy i zarezerwować miejsce dla swoich pociech

Jak działamy?

Zostaw Nam swój kontakt - oddzwonimy

Nasze indywidualne podejście do każdego ucznia i firmy zapewnia skuteczną naukę i realne rezultaty. Oferujemy wsparcie na każdym etapie edukacji, od ustalenia celów po osiągnięcie biegłości, wykorzystując nowoczesne metody i narzędzia.


  referencje

  Poznaj kilku
  uczniów

  Co o nas mówią klienci ?

  Poznaj opinie i doświadczenia naszych zadowolonych klientów. Ich historie sukcesów i postępy są dowodem na skuteczność naszych kursów oraz zaangażowanie w osiąganie wyjątkowych wyników w nauce języków.

  W szkole An American Way przygotowuję się 
do certyfikatu na poziomie C1.
  Na każdej lekcji uczę się czegoś nowego, natomiast
  zajęcia z Native Speakerem pozwalają rozwinąć praktyczną znajomość języka angielskiego.
  Po każdym spotkaniu z Peterem wychodzę zmotywowany.

  Mateusz Krętowski
  egzamin c1

  Super szkoła. Indywidualne podejście do ucznia. Przygotowywałam się tu do egzaminu na certyfikat B2. Pani Kasia najpierw sprawdziła mój poziom znajomości języka, wyłapała braki, dostosowała plan nauczania, dzięki czemu optymalnie wykorzystaliśmy czas pozostały do egzaminu. Egzamin zdany lepiej niż się spodziewałam.

  justyna Pilichiewicz
  egzamin b2

  Super szkoła, miła atmosfera na zajęciach, a co najważniejsze bardzo dobre przygotowanie do
  egzaminów. Oby tak dalej !!

   

   

   

  Piotr Śliwowski
  Egzamin B1

  Dziękuje ślicznie za wspaniałą
  przygodę z angielskim u boku Pani
  i Pani męża. Miałem 73% z rozszerzenia i to jest wspaniały wynik i 93% z egzaminu ustnego nie
  było by możliwe gdyby nie Peter.  Oliwier Rosiński
  Matura

  Syn bardzo lubi zajęcia z j. angielskiego w An American Way. Wcześniej miał zajęcia indywidualne, w tym roku szkolnym uczęszcza na kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty. Patrząc na wyniki z egzaminów próbnych – poprawi swój wynik o ponad 20% w ciągu kilku miesięcy. Gorąco polecam szkołę.

  Irena Odyjewska-Mieleszko
  Egzamin 8-klasisty

  Indywidualny system nauki. Profesjonalne podejscie. Polecamy!

  Eurowash sp. z o. o.
  KURS JĘZYKOWY DLA FIRM​
  Call Now Button